Scrabble Towers

2-4
10+
Scrabble®
2-4
10+

Gra Scrabble™ Towers przenosi wyszukiwanie i układanie słów na całkiem nowy poziom!  

Nowa wersja gry to dużo szybsza rozgrywka, ale nie dajcie się zwieść! Trzeba się nieźle nagłówkować, żeby zostać mistrzem Scrabble Towers. Planszę zastąpiła podstawka, a tradycyjną punktację płytki o różnych wysokościach. Nowoczesna odsłona klasycznej gry zapewni Wam pełen emocji, dynamiczny pojedynek na słowa! 

Czas przygotować się do gry. Do dyspozycji macie 44 zwykłe płytki z literami i 15 płytek bonusowych. Ułóżcie zwykłe płytki w 9 stosikach na podstawce. Płytki bonusowe podzielcie według 3 kategorii i ułóżcie je tuż obok podstawki. Teraz nie pozostało nic innego, jak tylko rozpocząć rozgrywkę! Układaj słowa, korzystając z dziewięciu płytek widocznych na wierzchu podstawki. UWAGA! Możesz wybierać tylko litery, które stykają się ze sobą w pionie, w poziomie lub na ukos. Wydaje się proste? Nic bardziej mylnego! Scrabble Towers oprócz doskonalenia zdolności językowych, pomaga rozwijać wyobraźnię i uczy strategicznego myślenia. Zbierz wykorzystane przez siebie litery i rozpocznij budowę własnej wieży. Im dłuższe słowa utworzysz, tym wieża będzie wyższa. Ale to nie wszystko – zdobywaj także płytki z bonusami, które są wyższe i dadzą Ci przewagę nad przeciwnikami. Aby otrzymać płytkę z bonusem, ułóż z dostępnych liter słowo spełniające warunek określony na płytce bonusowej: długość słowa - za wyraz składający się z określonej liczby liter, kolor w słowie - za wykorzystanie określonego koloru, a litera w słowie - za użycie danej litery. A jak dobrze to rozegrasz, możesz zgarnąć dwa lub nawet trzy bonusy na raz! Rozgrywka kończy się, gdy żaden z graczy nie jest w stanie ułożyć kolejnego słowa. Prześcigajcie się w wymyślaniu słów i budujcie własne wieże. I niech najwyższa zwycięży!

Wznieś się na wyżyny kreatywności i wykaż się umiejętnościami godnymi prawdziwego stratega, aby pokonać przeciwników i zostać mistrzem Scrabble™ Towers! 

 

Kliknij zdjęcie aby je powiększyć
Kliknij zdjęcie aby je powiększyć
Kliknij zdjęcie aby je powiększyć
MattelMattel
Mattel Poland Sp. z.o.o. © 2022, wszystkie prawa zastrzeżone / all rights reserved
Polityka prywatności Mattel: http://corporate.mattel.com/EEA/privacy/
Realizacja:
Progressiva
Projekt:
Dash Studio