Fisher-Price Potworkowe Memory

2-4
3+
Gry dla dzieci
2-4
3+

Odkryj Potworkowe memory – strasznie fajną grę dla dzieci!

Gra dla dzieci Potworkowe Memory od Fisher Price ma kolorowe wzory, wesołe grafiki oraz figurkę potworka, która wyrzuca kostki! Zasady gry są proste i przypominają klasyczną grę memory, która polega na zapamiętaniu i odnajdywaniu odpowiednich kart z grafikami. Na kartach zostały przedstawione części ciała potworka, a zadaniem dzieci jest jego przestraszenie. Zanim gracze przejdą do rozgrywki, muszą przygotować potworka. Dzieci układają jego fragmenty przedstawione na kartach tak, by tworzyły obrazek. Gdy potworek jest gotowy, dzieci kolejną ciągną figurkę potwora za ogon, aby ten wyrzucił kostkę. Kostka wskazuje konkretną część ciała, a gracze muszą znaleźć pasującą do niej kartę. Gdy im się to uda, mogą odwrócić jeden z szczęściu fragmentów potworka. Gra kończy się, gdy cały stworek będzie zwrócony tyłem – to oznacza, że udało się go przestraszyć!

Pociągnij potworka za ogon, a figurka wyrzuci kostkę!
Dopasowuj karty z częściami ciała potworka z tymi, przedstawionymi na kostce
Przestrasz potworka – gdy wszystkie karty zostaną odwrócone na drugą stronę, gra się kończy!

Potworkowe memory to to gra, która jednocześnie bawi i uczy. Dzięki niej dzieci poznają̨ kolory i ćwiczą̨ pamięć́. Trzy poziomy trudności – dla poczatkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych graczy – sprawiają̨, że gra może towarzyszyć dzieciom przez długi czas.

ćwiczenie pamięci
dopasowywanie wzorów

Gry edukacyjne od Fisher Price to doskonała propozycja dla maluchów, które dopiero rozpoczynają przygodę z grami! Urocza kolorystyka, wesołe motywy i proste zasady sprawią, że dzieci chętnie przyłączą się do zabawy i skupią uwagę na dłużej. Grając w gry Fisher Price, dzieci już od najmłodszych lat uczą się zdrowej rywalizacji, cierpliwości, oczekiwania na swoją kolej i ponoszenia zwycięstwa lub porażki. Gry mają zróżnicowane poziomy trudności, dzięki czemu każda z nich może towarzyszyć dziecku przez długi czas!

Kliknij zdjęcie aby je powiększyć
MattelMattel
Mattel Poland Sp. z.o.o. © 2022, wszystkie prawa zastrzeżone / all rights reserved
Polityka prywatności Mattel: http://corporate.mattel.com/EEA/privacy/
Realizacja:
Progressiva
Projekt:
Dash Studio